fbpx

Spalvos atnaujinimas po 1-2 metų Vilniuje

Ilgalaikio makiažo blukimą įtakoja daugelis veiksnių. Tai saulė, pirtys, soliariumai, baseinai, gyvenimo būdas, amžius, technikos ir pigmentų pasirinkimas. Rekomenduojama ilgalaikį makiažą atnaujinti kas 1-2 metus, kad rezultatas džiugintų.

Spalvos atnaujinimo paslaugos

Antakiai

Antakiai iš visų zonų blunka greičiausiai, todėl klientės į atnaujinimą atvykstą dažniau, maždaug kas metus. Prieš procedūrą nerekomenduojama 3 savaites dažyti antakių cheminiais dažais, kad meistras matytų, kiek ode yra likę pigmento.

Akys

Akių atnaujinimo procedūros reikia rečiausiai. Bėgant laikui akys praranda juodą pigmentą ir pradeda blukti (pilkėti), todėl procedūra reikalinga juodo pigmento atnaujinimui.

Lūpos

Spalva bėgant laikui blunka ir tolygiai šviesėja. Todėl nuo klientės poreikio priklauso po kiek laiko sugrįš atnaujinimui ir spalvos paryškinimui. Rekomenduojamas atnaujinimas kas 1- 2 metus.

D.U.K.

Spalvos atnaujinimas po 1-2 metų – 150 €*

*Korekcijų kainos galioja tik toms klientėms, kurios pagrindinę procedūrą atliko pas mane, Martyną Juknaitę.

  • Jeigu planuojate kelionę, kur bus labai karšta ir saulėta, procedūrą reikėtų atlikti 1 mėnesį prieš kelionę.
  • Nėštumo metu.
  • Jeigu turite žaizdelių, herpį, labai sausa šerpetojančią odą toje zonoje, kur bus atliekama procedūra. Procedūrą galima atlikti tik, kai viskas pilnai sugiję.
  • Jeigu planuojate vykti į šventę, geriausia procedūrą atlikti likus 10d. iki jos, kad viskas sugytų ir jaustumetės patogiai.
  • Atliekant lūpų ilgalaikį makiažą nerekomenduojama išeiti už lūpų kontūro, tam, kad lūpom suteikti putlumo ir apimties. Pigmentas, kuris skirtas lūpoms, negali būti naudojamas odos zonoje ( už lūpų kontūro ).
  • Ilgalaikis makiažas neatliekamas nėščiosioms arba maitinančioms mamos. Šiuo periodu keičiasi hormonai ir organizmas gali nepasisavinti pigmento.
  • Nerekomenduojama atlikti korekcijos anksčiau nei 4-6 savaitės po pirmos procedūros. Atlikti korekciją ir išgauti maksimaliai gražų rezultatą galima tik tuomet, kai zona yra pilnai sugijusi.
  • Po botulino injekcinių procedūrų ilgalaikis makiažas gali būti atliekamas tik po 4-6 savaičių.

Ką verta žinoti prieš ir po ilgalaikio makiažo?

Prieš procedūrą:

Tam, kad procedūros rezultatai būtų džiuginantys, svarbu žinoti, kaip jai pasiruošti.

Po procedūros:

Linkime, kad atliktų procedūrų rezultatai Jus džiugintų ir išryškintų gražiausius bruožus! Jeigu turite klausimų, kaip prižiūrėti zoną po procedūros, kuriai ji buvo atlikta, visuomet drąsiai kreipkitės į ją atlikusią meistrę. Mielai Jums patarsime, kad gijimo procesas būtų kuo sklandesnis. Malonių procedūrų!

Susisiekite

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Plačiau slapukų politikoje.