fbpx

Ilgalaikis akių makiažas Vilniuje

Jeigu norite paryškinti akių liniją, turėti tankesnių blakstienų efektą ir išraiškingą žvilgsnį – visa  tai galima sukurti akių ilgalaikio makiažo pagalba.

Ilgalaikio akių pravedimo technikos

Klasikinis pravedimas

Akių linijos paryškinimas taisyklinga, aiškia linija. Klasikinė linija atliekama nuo pirmos iki paskutines blakstienos išvedant šiek tiek storesnį galiuką. Storis ir forma priklauso nuo klientės akių formos ir norimo rezultato.

Šešėliavimas

Akių linijos šešėliavimas neturintis aiškių linijų. Ryški blakstienų linija pereina į šviesesnį šešėlį. Storis priklauso nuo voko ir odos. Tinka visų tipų odai.

Pravedimas tarp blakstienų

Įvedamas pigmentas tarp blakstienų, kuris paryškina blakstienų augimo liniją. Tinka visų tipų odai.

Galerija

D.U.K.

Ilgalaikis akių makiažas – 300 EUR

 • klasikinė akių technika
 • šešėlinė technika

Procedūros metu gali būti juntamas minimalus diskomfortas, kuris priklauso nuo organizmo savybių bei odos storio, jautrumo. Skausmui mažinti naudojami anestetikai, kurie sumažina skausmą iki minimalaus pojūčio. 

Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos zonos ir technikos. Į procedūros laiką įeina konsultacija, kliento poreikių išsiaiškinimas, formos parinkimas, eskizo piešimas ir pačios procedūros atlikimas. Vidutiniškai ilgalaikio makiažo atlikimas trunka nuo 1,5 val. iki 2 val.

Kiekvienas atvejis yra individualus, todėl būtina pasitarti su meistru. Dažniausia mano rekomendacija, senus darbus naikinti lazeriu ir nesluoksniuoti pigmento. Tuomet galėsime išgauti natūralesnį rezultatą. Visada yra geriausia atvykti konsultacijai ir tik įvertinus darbą realybėje, galima spręsti ar reikalinga seno pigmento šalinimo procedūra.

 • Jeigu planuojate kelionę, kur bus labai karšta ir saulėta, procedūrą reikėtų atlikti 1 mėnesį prieš kelionę.
 • Nėštumo metu.
 • Jeigu turite žaizdelių, herpį, labai sausa šerpetojančią odą toje zonoje, kur bus atliekama procedūra. Procedūrą galima atlikti tik, kai viskas pilnai sugiję.
 • Jeigu planuojate vykti į šventę, geriausia procedūrą atlikti likus 10d. iki jos, kad viskas sugytų ir jaustumetės patogiai.

Ant pažeistos odos nerekomenduojama naudoti kosmetikos. Palaukite kol  nukris šašiukas ir oda pilnai sugis. Vėliau dekoratyviąją kosmetiką galite naudoti įprastai.

Po akių ilgalaikio pravedimo procedūros akys bus patinusios. Patinimas praeina per porą valandų. Kad sušvelnint nemalonius pojūčius galima uždėti šaltą kompresą. Rekomenduoju leduką įdėti į maišelį, tuomet į servetėlę, bet nedėkite gryno ledo, kad nesušlapintumėte akių. Patartina nešlapinti akių kol nenukrenta šašiukas. Po procedūros bent 5-7 dienas nedažykite blakstienų tušu ir apie mėnesį cheminiais dažais. 

Neatlikite plastinių operacijų kol pravedimas pilnai nesugis.

 • Vidutiniškai 1-1.5 metų antakių ilgalaikis makiažas atrodys estetiškai, natūraliai ryškūs ir nebus poreikio jo papildomai ryškinti kasdien.
 • Jei norite džiaugtis ilgalaikio makiažo teikiamais privalumais, verta atlikti atnaujinimo procedūrą, kai tik pastebite, jog trūksta spalvos intensyvumo ar tiesiog nebesijaučiate patenkinta esamais antakiais.
 • Noriu atkreipti dėmesį, jog odos tipas turi ypatingai daug įtakos, po kiek laiko procedūrą gali tekti kartoti. Sausos odos savininkė gali pakartotinai užsukti į kliniką ir po 2 metų, o riebios, porėtos odos savinikė gali ateiti ir po nepilnų metų.
 • Taip pat rūgštinės priemonės, saulė, soliariumai blukiną pigmentą, tad atnaujinimą reikės greičiau atlikti nei klientėm, kurios vengia šių pigmentą blukinančių elementų.

Korekcija yra būtina. Pirmoji procedūra yra skirta tarsi susipažinti su oda, išsiaiškinti kiek odoje išlieka pigmento ir kaip gyja. Todėl korekcija reikalinga sulyginti spalvą, kadangi gijimo metu pigmentas gali išlikti nevienodai. Taip pat žiūrime į sugijusį rezultatą ir atsižvelgiant į klientės poreikį galime paryškinti, parinkti šiltesnį arba šaltesnį atspalvį.

 • Ilgalaikis makiažas neatliekamas nėščiosioms arba maitinančioms mamos. Šiuo periodu keičiasi hormonai ir organizmas gali nepasisavinti pigmento.
 • Nerekomenduojama atlikti korekcijos anksčiau nei 4-6 savaitės po pirmos procedūros. Atlikti korekciją ir išgauti maksimaliai gražų rezultatą galima tik tuomet, kai zona yra pilnai sugijusi.
 • Po botulino injekcinių procedūrų ilgalaikis makiažas gali būti atliekamas tik po 4-6 savaičių.

Ką verta žinoti prieš ir po ilgalaikio makiažo?

Prieš procedūrą:

Tam, kad procedūros rezultatai būtų džiuginantys, svarbu žinoti, kaip jai pasiruošti.

Akių priežiūra po ilgalaikio makiažo procedūros:

Linkime, kad atliktų procedūrų rezultatai Jus džiugintų ir išryškintų gražiausius bruožus! Jeigu turite klausimų, kaip prižiūrėti zoną po procedūros, kuriai ji buvo atlikta, visuomet drąsiai kreipkitės į ją atlikusią meistrę. Mielai Jums patarsime, kad gijimo procesas būtų kuo sklandesnis. Malonių procedūrų!

Susisiekite

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Plačiau slapukų politikoje.