fbpx

Ilgalaikis lūpų makiažas Vilniuje

Graži lūpų spalva ir tolygus kontūras- kiekvienos moters siekiamybė. Ilgalaikio makiažo pagalba, parinkus jūsų mėgstamą atspalvį – galėsite pamiršti lūpų pieštuką ir dažus.

Ilgalaikio lūpų makiažo technikos

Šešėliavimo technika

Labai natūrali technika, neturinti kontūro. Lūpos yra peršviečiamo efekto, padengiama labai nedidelis kiekis pigmento, tokiu būdu mes išgauname švelnią spalvą ir lengvumą lūpoms. Tinka visų tipų odai.

Lūpdažio efektas

Technika, kuri turi aiškų kontūrą ir pilną lūpų padengimą pigmentu. Ši technika naudojama norint išgauti ryškesnį rezultatą, tinka visų tipų odai.

Galerija

D.U.K.

Ilgalaikis lūpų makiažas – 300 €

 • šešėliavimo technika
 • pilno lūpų užpildymo technika

Procedūros metu gali būti juntamas minimalus diskomfortas, kuris priklauso nuo organizmo savybių bei odos storio, jautrumo. Skausmui mažinti naudojami anestetikai, kurie sumažina skausmą iki minimalaus pojūčio. 

Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos zonos ir technikos. Į procedūros laiką įeina konsultacija, kliento poreikių išsiaiškinimas, formos parinkimas, eskizo piešimas ir pačios procedūros atlikimas. Vidutiniškai ilgalaikio makiažo atlikimas trunka nuo 1,5 val. iki 2 val.

Kiekvienas atvejis yra individualus, todėl būtina pasitarti su meistru. Dažniausia mano rekomendacija, senus darbus naikinti lazeriu ir nesluoksniuoti pigmento. Tuomet galėsime išgauti natūralesnį rezultatą. Visada yra geriausia atvykti konsultacijai ir tik įvertinus darbą realybėje, galima spręsti ar reikalinga seno pigmento šalinimo procedūra.

 • Jeigu planuojate kelionę, kur bus labai karšta ir saulėta, procedūrą reikėtų atlikti 1 mėnesį prieš kelionę.
 • Nėštumo metu.
 • Jeigu turite žaizdelių, herpį, labai sausa šerpetojančią odą toje zonoje, kur bus atliekama procedūra. Procedūrą galima atlikti tik, kai viskas pilnai sugiję.
 • Jeigu planuojate vykti į šventę, geriausia procedūrą atlikti likus 10d. iki jos, kad viskas sugytų ir jaustumetės patogiai.

Ant pažeistos odos nerekomenduojama naudoti kosmetikos. Palaukite kol  nukris šašiukas ir oda pilnai sugis. Vėliau dekoratyviąją kosmetiką galite naudoti įprastai.

Iškart po procedūros lūpos yra šiek tiek patinusios. Dažniausiai patinimas praeina per pora valandų. Ryte vėl galimas patinimas. Sekančią dieną po procedūros lūpas tepkite tepalu/vazelinu, kurį paskirs meistras. Trečią parą prasideda lūpų šerpetojimas, kuris praeina per kelias dienas. Iškart po procedūros lūpos būna ryškesnės, sugijusios pašviesėja 30-50%, tikroji spalva pasimato po mėnesio.

Neatlikite plastinių operacijų kol pravedimas pilnai nesugis.

 • Vidutiniškai 1-1.5 metų antakių ilgalaikis makiažas atrodys estetiškai, natūraliai ryškūs ir nebus poreikio jo papildomai ryškinti kasdien.
 • Jei norite džiaugtis ilgalaikio makiažo teikiamais privalumais, verta atlikti atnaujinimo procedūrą, kai tik pastebite, jog trūksta spalvos intensyvumo ar tiesiog nebesijaučiate patenkinta esamais antakiais.
 • Noriu atkreipti dėmesį, jog odos tipas turi ypatingai daug įtakos, po kiek laiko procedūrą gali tekti kartoti. Sausos odos savininkė gali pakartotinai užsukti į kliniką ir po 2 metų, o riebios, porėtos odos savinikė gali ateiti ir po nepilnų metų.
 • Taip pat rūgštinės priemonės, saulė, soliariumai blukiną pigmentą, tad atnaujinimą reikės greičiau atlikti nei klientėm, kurios vengia šių pigmentą blukinančių elementų.

Korekcija yra būtina. Pirmoji procedūra yra skirta tarsi susipažinti su oda, išsiaiškinti kiek odoje išlieka pigmento ir kaip gyja. Todėl korekcija reikalinga sulyginti spalvą, kadangi gijimo metu pigmentas gali išlikti nevienodai. Taip pat žiūrime į sugijusį rezultatą ir atsižvelgiant į klientės poreikį galime paryškinti, parinkti šiltesnį arba šaltesnį atspalvį.

 • Atliekant lūpų ilgalaikį makiažą nerekomenduojama išeiti už lūpų kontūro, tam, kad lūpom suteikti putlumo ir apimties. Pigmentas, kuris skirtas lūpoms, negali būti naudojamas odos zonoje ( už lūpų kontūro ).
 • Ilgalaikis makiažas neatliekamas nėščiosioms arba maitinančioms mamos. Šiuo periodu keičiasi hormonai ir organizmas gali nepasisavinti pigmento.
 • Nerekomenduojama atlikti korekcijos anksčiau nei 4-6 savaitės po pirmos procedūros. Atlikti korekciją ir išgauti maksimaliai gražų rezultatą galima tik tuomet, kai zona yra pilnai sugijusi.
 • Po botulino injekcinių procedūrų ilgalaikis makiažas gali būti atliekamas tik po 4-6 savaičių.

Ką verta žinoti prieš ir po ilgalaikio makiažo?

Prieš procedūrą:

Tam, kad procedūros rezultatai būtų džiuginantys, svarbu žinoti, kaip jai pasiruošti.

Lūpų priežiūra po ilgalaikio makiažo procedūros

Linkime, kad atliktų procedūrų rezultatai Jus džiugintų ir išryškintų gražiausius bruožus! Jeigu turite klausimų, kaip prižiūrėti zoną po procedūros, kuriai ji buvo atlikta, visuomet drąsiai kreipkitės į ją atlikusią meistrę. Mielai Jums patarsime, kad gijimo procesas būtų kuo sklandesnis. Malonių procedūrų!

Susisiekite

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Plačiau slapukų politikoje.